PELAREBORD, trä, en låda, märkt MS 89, 1900-tal.

3084413. PELAREBORD, trä, en låda, märkt MS 89, 1900-tal.

Höjd ca: 69 cm.
Mått ca: 42x42 cm.

Ytslitage, repor, bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca: 69 cm.
Mått ca: 42x42 cm.

Ytslitage, repor, bruksskick.

Antal besök: 261