SÄNGBORD, PIGTITTARE OCH STOL, 1800-1900-tal.

308413. SÄNGBORD, PIGTITTARE OCH STOL, 1800-1900-tal.

Stol, allmoge, 1800-tal.
Pigtittare, 1800-tal.
Sängbord, 1900-talets första hälft.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stol, allmoge, 1800-tal.
Pigtittare, 1800-tal.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 055