Stugor vid väg, 31 x 52 cm, signerad 44.
Helsingborg?, 39 x 29 cm, signerad.
Älvkarleby vattenfall, 44 x 64 cm, signerad Jean Skoglund.
Motiv från Visby, 61 x 45 cm, signerad F Bulow.
Gulnade samt bruksslitage.
Gulnade samt bruksslitage.