MODELLFARTYG, Proa, 1900-tal.

MODELLFARTYG, Proa, 1900-tal.
3083970. MODELLFARTYG, Proa, 1900-tal.

Höjd ca 53 cm.

Bruksslitage. Repor och fläckar. Smärre skaodr samt lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 53 cm.

Antal besök: 320