SOFFBORD, jakaranda, Edward Kindt-Larsen, France & Daverkosen, 1900-tal.

308380. SOFFBORD, jakaranda, Edward Kindt-Larsen, France & Daverkosen, 1900-tal.

Längd 150,5 cm.
Bredd 52 cm.
Höjd ca 47 cm.

Bruksslitage, fanérskador, lagning samt fortsatt spricka på bordsskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 150,5 cm.
Bredd 52 cm.
Höjd ca 47 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 298