ARKADSPEL Basket, 1900- talets andra hälft.

3083491. ARKADSPEL Basket, 1900- talets andra hälft.

Längd 139 cm
Höjd inkl avtagbar kåpa 130 cm
Bredd 80 cm.

Bruks och åldersslitage
Plastkåpa med skador/tejpad
Vanliga skruvar saknas till fastsättning av kåpan
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 139 cm
Bredd 80 cm.

Bruks och åldersslitage
Plastkåpa med skador/tejpad
Ej funktionstestad.

Antal besök: 365