308341. BARSKÅP, jakaranda, 1960-tal. CITES-intyg.
Jakarandafanér. Ett par skåpsdörrar med bakomliggande speglar och belysning. Låda i botten. Längd 65, bredd 35, höjd 130 cm.
Bruksslitage. Repor och märken på benställning. Tre små vita färgfläckar.
Nyckel/nycklar finns.