VAS, glas, Vicke Lindstrand, Kosta.

308301. VAS, glas, Vicke Lindstrand, Kosta.

Stämplad samt signerad LH 1059.

Smärre slitage, mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage, mindre repor.

Antal besök: 1 723