PETER FREUDENTHAL. Färglitografi, signerad och numrerad 35/75, daterad 1990.

308274. PETER FREUDENTHAL. Färglitografi, signerad och numrerad 35/75, daterad 1990.

Bildytans mått 59 x 20 cm.

Peter Freudenthal (Född 1938)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildytans mått 59 x 20 cm.

Peter Freudenthal (Född 1938)

Antal besök: 797