STOLAR 6 st nyrokokostil 1900-talets början.

308246. STOLAR 6 st nyrokokostil 1900-talets början.

Brun fanér, Höjd 92 cm.
2 st stolar med annan klädsel.

Slitage, skador och kompletteringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brun fanér, Höjd 92 cm.

Antal besök: 848