CHRISTEL COPP. komposition, färglitografi, signerad samt numrerad 26/85.

308243. CHRISTEL COPP. komposition, färglitografi, signerad samt numrerad 26/85.

Bildyta 14 x 17,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 14 x 17,5 cm.

Antal besök: 2 082