KAMFERKISTA, 1900-tal.

308210. KAMFERKISTA, 1900-tal.

Med fastsatt glasskiva på lock, samt låskolv.
Längd:101, Bredd: 49, Höjd: 58 cm.

Bruksslitage samt sprickor.
Saknas nyckel till låskolv.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt sprickor.
Saknas nyckel till låskolv.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 177