ETT PAR SNÖRE UTEPLATSSTOLAR.

ETT PAR SNÖRE UTEPLATSSTOLAR.
3082062. ETT PAR SNÖRE UTEPLATSSTOLAR.

spunnen svart snöre till metalläggformad ram, upphöjd på spridda stöd, ca 92cm x 72cm x 73cm.

Scuffs, repor, märken och slitage som står i proportion till ålder och användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 243