FISK/VAS/KANNA, majolica, troligen Gustavsberg. 1800-tal.

308193. FISK/VAS/KANNA, majolica, troligen Gustavsberg. 1800-tal.

Höjd 28 cm.

Krackelyr, spricka vid munnen. Mindre glasyrbortfall vid munnen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28 cm.

Antal besök: 5 833