FÅTÖLJ, 1950/60-tal.

FÅTÖLJ, 1950/60-tal.
3081870. FÅTÖLJ, 1950/60-tal.

Lösa plymåer klädda i grön textil.
Höjd ca. 81 cm. Bredd ca. 63 cm.

Sittplåmåer med skador och slitage. Repor. Bruksslitage. Ben med stöt- och slagmärken.

Tema

Månadsauktion November

Gör en kostnadsfri värdering!
3081870. FÅTÖLJ, 1950/60-tal.

Tema

Månadsauktion November

Antal besök: 838