LYRHARPA. W. Lothar Gärtner, Sopran, 1968.

3081743. LYRHARPA. W. Lothar Gärtner, Sopran, 1968.

W. Lothar Gärtner, Sopran, Modell 1926/37
År 1973, nummer 4296.
Original case samt strängar medföljer.

Höjd ca 53 cm
Bredd ca 43 cm
Djup ca 7 cm.

Bruksslitage.
Repor och märken.
3 strängar är av.

Gör en kostnadsfri värdering!

År 1973, nummer 4296.

Höjd ca 53 cm
Bredd ca 43 cm
Djup ca 7 cm.

Bruksslitage.
Repor och märken.
3 strängar är av.

Antal besök: 1 427