LEIF ERIKSSON. Byst.

LEIF ERIKSSON. Byst.
3081712. LEIF ERIKSSON. Byst.

Trä, höjd 27 cm, Signerad och daterad Leif Eriksson 68.

Ytsmuts, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!
3081712. LEIF ERIKSSON. Byst.

Ytsmuts, sprickor.

Antal besök: 542