ERNST HÄLLGREN. "Kruttornet Visby", Etsning, signerad.

3081663. ERNST HÄLLGREN. "Kruttornet Visby", Etsning, signerad.

Ca 15x24cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 15x24cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 378