VYTAUTAS KASIULIS. Färglitografi.

308159. VYTAUTAS KASIULIS. Färglitografi.

Fiskeläge. Signerad och numrerad 94/225 ex.
21x16 cm.

Vytautas Kasiulis (1918–1995)

Gör en kostnadsfri värdering!

21x16 cm.

Vytautas Kasiulis (1918–1995)

Antal besök: 1 276