KONTORSMÖBEL, ek, 1900-talets första hälft.

3081538. KONTORSMÖBEL, ek, 1900-talets första hälft.

Höjd 115, bredd 104, djup 42 cm.

Bruksslitage, smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre märken.

Antal besök: 508