STOLAR, 2st, PALL, samt PELARBORD, 1800/1900-tal.

308087. STOLAR, 2st, PALL, samt PELARBORD, 1800/1900-tal.

Stolar "Äpplet" rygghöjd 99 cm.
Pall höjd 41 cm.
Pelarbord Höjd 78 cm, diameter 43,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Pall höjd 41 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 894