SOFFBORD, marmor samt metall, 1970/80-tal.

308081. SOFFBORD, marmor samt metall, 1970/80-tal.

137x98x50 cm.

Bruksslitage och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

137x98x50 cm.

Antal besök: 5 644