MODELLBILAR, bl.a "Grävmaskin Åkerman", Tekno, Danmark. 1960-tal.

308080. MODELLBILAR, bl.a "Grävmaskin Åkerman", Tekno, Danmark. 1960-tal.

Grävmaskin "Åkerman", Tekno, Danmark, längd ca 21 cm. Lastbil med magnetkran, "Falck", Vikner Danmark, längd 14 cm. Lastbil "Euclid", Dinky Supertoys, England, längd 15 cm.

Bruksslitage. Märken. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Märken. Repor.

Antal besök: 4 931