DAGNY SCHÖNBERG. Kvinnor på torg. Olja på papper uppklistrad på pannå, signerad och daterad -77.

30807. DAGNY SCHÖNBERG. Kvinnor på torg. Olja på papper uppklistrad på pannå, signerad och daterad -77.

77 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

77 x 60 cm.

Antal besök: 1 505