SPEGEL, sengustaviansk, 1800-tal.

308070. SPEGEL, sengustaviansk, 1800-tal.

Tudelat spegelglas i blyglas. Guld-sprayfärg över originalförgyllning.
Totalmått 106 x 45 cm.
Spegelmått 59 x 29 cm.

Bruksslitage, skador, sprickor, renoverad, spegel anlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totalmått 106 x 45 cm.
Spegelmått 59 x 29 cm.

Antal besök: 1 424