OLLE BAERTLING. komposition, färglitografi, signerad Baertling.

308055. OLLE BAERTLING. komposition, färglitografi, signerad Baertling.

43/100, bildstorlek 74 x 38 cm.

Missfärgningar i nederkant.

Olle Baertling (1911–1981)

Gör en kostnadsfri värdering!

Missfärgningar i nederkant.

Olle Baertling (1911–1981)

Antal besök: 3 847