BANKETTER,ett par Karl-Johan. 1800-talets mitt.

30804. BANKETTER,ett par Karl-Johan. 1800-talets mitt.

Björk,Sabelben,Uppsvängd stoppad kortände. Längd 56, bredd 37, höjd 56 cm. Röd sidenklädsel.

Slitage, skador, ett ben limmat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 182