SKULPTUR, trä, 1800-tal.

308030. SKULPTUR, trä, 1800-tal.

Madonna med barnet. Bemålat trä. Höjd 63 cm.

Retuscher samt lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Retuscher samt lagningar.

Antal besök: 1 183