TAKLAMPA, Granhaga, Carl Thore, 1900-talets andra hälft, höjd utan saldd ca. 20 cm.

308029. TAKLAMPA, Granhaga, Carl Thore, 1900-talets andra hälft, höjd utan saldd ca. 20 cm.

Etikettmärkt.
Diameter ca. 40 cm.

Mindre kantbucklor. Plastkopp sprucken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkt.
Diameter ca. 40 cm.

Antal besök: 1 297