SKYLTAR, 2 st, plåt Örebro Kex, 1900-tal.

3079679. SKYLTAR, 2 st, plåt Örebro Kex, 1900-tal.

"Det godaste kexen kommer från Örebro Kex"

15 x 30 cm.

Bucklor, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

15 x 30 cm.

Bucklor, slitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 448