SUNE BÄCKSTRÖM. Vas med hänklar, brons, signerad, 1930-tal.

307967. SUNE BÄCKSTRÖM. Vas med hänklar, brons, signerad, 1930-tal.

Höjd 15 cm.
Diameter cirka 20 cm.

Lätt bruks och åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 15 cm.
Diameter cirka 20 cm.

Lätt bruks och åldersslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 2 404