Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Grafik
SVEN OLOF EHREN. Bommersvik, Tage Erlanders residence, litografi, signerad och numrerad 477310.
307966. SVEN OLOF EHREN. Bommersvik, Tage Erlanders residence, litografi, signerad och numrerad 477310.
28 x 48 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
28 x 48 cm.
Stadsauktion Sundsvall
1 560