KARAFF, glas och nysilver, slipad dekor, 1900-talets första kvartal.

307948. KARAFF, glas och nysilver, slipad dekor, 1900-talets första kvartal.

Höjd 33 cm.

Bruks och åldersslitage.
Fästsprint för locket saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33 cm.

Bruks och åldersslitage.
Fästsprint för locket saknas.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 307