Bord/barvagn med brickor.

Bord/barvagn med brickor.
3079341. Bord/barvagn med brickor.

bord/barvagn med tre röda brickor, på hjul,
Mått ca.: H 55 cm, B 73 cm, djup 54 cm.

Tecken på slitage och friktion som är lämpliga för ålder, repor och skav på platser, delvis rostiga och smutsiga.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 415