MINIATYRSKÅP MED LÅDOR, lackarbete, Kina, 1800-1900-tal.

307928. MINIATYRSKÅP MED LÅDOR, lackarbete, Kina, 1800-1900-tal.

Höjd 32 cm.
Bredd 30 cm.
Djup 15 cm.

Bruksslitage och åldersslitage.
Lås saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32 cm.
Bredd 30 cm.
Djup 15 cm.

Lås saknas.

Nycklar saknas.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 857