KARMSTOL, rokokostil, Carl Johanssons möbleringsaffär, Stockholm, 1900-tal.

307918. KARMSTOL, rokokostil, Carl Johanssons möbleringsaffär, Stockholm, 1900-tal.

Sitthöjd ca 45 cm. Ryggens höjd ca 105 cm.

Bruksslitage, repor, märken på trä, Färgfläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 099