VÄGGFOTOGENLAMPOR, ett par, metall, mässing samt glas, sent 1900-tal.

307907. VÄGGFOTOGENLAMPOR, ett par, metall, mässing samt glas, sent 1900-tal.

Väggfästen vridbara.
Kupor ej likadana.
Totalhöjd ca 50 cm.

Bruksslitage, smärre nagg, färgrester på väggfästen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Väggfästen vridbara.
Kupor ej likadana.
Totalhöjd ca 50 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 555