CARL-EMIL BAAGÖE. OLJA PÅ DUK, MARINT MOTIV, SIGNERAD OCH DATERAD 1871, 80X126CM.

3078936. CARL-EMIL BAAGÖE. OLJA PÅ DUK, MARINT MOTIV, SIGNERAD OCH DATERAD 1871, 80X126CM.

Carl-Emil Baagoe (Danmark, 1829-1902)
Bildmått: 80x126cm.
Rammått: 98,5x145cm.

Duk med liten lagning, färgkrackeleringar, ram med ytslitage.

Tema

Höstkvalitén 2023

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått: 80x126cm.
Rammått: 98,5x145cm.

Tema

Höstkvalitén 2023

Antal besök: 701