Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Växjö Auktionskammare
Konst
Måleri
KURT ULLBERGER. Stilleben. Olja på duk, signerad och daterad -64.
307872. KURT ULLBERGER. Stilleben. Olja på duk, signerad och daterad -64.
42 x 45,5 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
42 x 45,5 cm.
Växjö Auktionskammare
656