Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
CARL BIRKSÖ. Rumsinteriör, olja på duk, signerad.
307871. CARL BIRKSÖ. Rumsinteriör, olja på duk, signerad.
50 x 40 cm.
Mindre krackeleringar.
Gör en kostnadsfri värdering!
50 x 40 cm.
Mindre krackeleringar.
Auktionshuset Kolonn
1 435