STOLAR, 2 st, rokokostil, 1900-tal.

3078680. STOLAR, 2 st, rokokostil, 1900-tal.

Höjd 88 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 88 cm.

Slitage.

Antal besök: 324