SPEGEL, Ram av bemålat glas, 1900-talets andra hälft.

3078496. SPEGEL, Ram av bemålat glas, 1900-talets andra hälft.

Spegel 26x20,5 cm
Med ram 85x44 cm
Signerad "H.Lundgren".

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spegel 26x20,5 cm
Med ram 85x44 cm
Signerad "H.Lundgren".

Bruksslitage.

Antal besök: 383