GLASSERVISDELAR, 2 modeller, 13 + 37 delar. 1900-tal.

30782. GLASSERVISDELAR, 2 modeller, 13 + 37 delar. 1900-tal.

Olivslipad dekor:
7 vitvinglas, höjd 12,5 cm.
3 champagnekupor, höjd 11,5 cm.
3 likörglas, höjd 7,5 cm.

Slipad dekor och fot:
15 vitvinsglas, höjd 13 cm.
2 + 6 + 1 vattenglas, höjd 11,5 - 10 - 9 cm.
13 likörglas, höjd 8 cm.

Slitage och nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olivslipad dekor:
7 vitvinglas, höjd 12,5 cm.
3 likörglas, höjd 7,5 cm.

Slipad dekor och fot:
15 vitvinsglas, höjd 13 cm.
13 likörglas, höjd 8 cm.

Slitage och nagg.

Antal besök: 777