Olivslipad dekor:
7 vitvinglas, höjd 12,5 cm.
3 champagnekupor, höjd 11,5 cm.
3 likörglas, höjd 7,5 cm.
Slipad dekor och fot:
15 vitvinsglas, höjd 13 cm.
2 + 6 + 1 vattenglas, höjd 11,5 - 10 - 9 cm.
13 likörglas, höjd 8 cm.
Slitage och nagg.
Olivslipad dekor:
7 vitvinglas, höjd 12,5 cm.
3 likörglas, höjd 7,5 cm.
Slipad dekor och fot:
15 vitvinsglas, höjd 13 cm.
13 likörglas, höjd 8 cm.
Slitage och nagg.