SOFFA Karl Johan-stil 1900-talets början.

307828. SOFFA Karl Johan-stil 1900-talets början.

Mörkbrun fanér, svartlackerad dekor, 2 st kuddar, längd ca 225 cm, bredd ca 76 cm, höjd ca 92 cm, sitthöjd ca 50 cm.

Vissa repor och slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vissa repor och slagmärken.

Antal besök: 1 452