KNUT ERIK NILSSON. OLJA PÅ DUK, signerad Knut E Nilsson.

3078213. KNUT ERIK NILSSON. OLJA PÅ DUK, signerad Knut E Nilsson.

Bildmått: ca 47x57cm.
Rammått: ca 61,5x71cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildmått: ca 47x57cm.
Rammått: ca 61,5x71cm.

Bruksskick.

Antal besök: 549