JES NORDBY. Färgetsning.

JES NORDBY. Färgetsning.
3078039. JES NORDBY. Färgetsning.

Figurkomposition. Signerad och numrerad 4/64 ex. Daterad 1986. 40x321 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 372