BORDSLAMPA, tenn, Danmark, 1930-tal.

3077927. BORDSLAMPA, tenn, Danmark, 1930-tal.

Märkt Danskt Kunst Tinn.

Höjd ca 30 cm exkl skärm.

Slitage, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt Danskt Kunst Tinn.

Höjd ca 30 cm exkl skärm.

Slitage, ej funktionstestad.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 331