FÅTÖLJ samt PALL, möjligen JIO Möbler. 1900-talets mitt.

307788. FÅTÖLJ samt PALL, möjligen JIO Möbler. 1900-talets mitt.

Stoppad sitts samt rygg. Klädsel i blommigt textil. Rygghöjd, 80 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 669