ROBOTDAMMSUGARE, Phillips fc 9910, 2013/2014-tal.

307755. ROBOTDAMMSUGARE, Phillips fc 9910, 2013/2014-tal.

Med integrerad kamera, sensorer och programvara. Fjärrkontroll samt laddningsstation.

Bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.
Ej funktionstestad.

Antal besök: 874