3077499. VOLVO 245, 1987.
Modell 245-831.
Mätarställning 36530mil.
Senast besiktigad 2023-08-07
I trafik.
Vinterdäck samt div reservdelar medföljer.
Rost, repor, bucklor.
Skada vänster framlykta.
Bilen ej fullständigt genomgången, finns på auktionshus för visning.
Nycklar finns.
Nyckel/nycklar finns.