VOLVO 245, 1987.

VOLVO 245, 1987.
3077499. VOLVO 245, 1987.

Modell 245-831.
Mätarställning 36530mil.
Senast besiktigad 2023-08-07
I trafik.
Vinterdäck samt div reservdelar medföljer.

Rost, repor, bucklor.
Skada vänster framlykta.
Bilen ej fullständigt genomgången, finns på auktionshus för visning.
Nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
3077499. VOLVO 245, 1987.

Modell 245-831.
Mätarställning 36530mil.
Senast besiktigad 2023-08-07
I trafik.

Rost, repor, bucklor.
Skada vänster framlykta.
Nycklar finns.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 503